O mnie

Nazywam się Kasia Krzywicka i oswajam paragrafy. 

Wierzę, że prawo jest narzędziem dzięki, któremu osiągniesz swój cel  skutecznie, pewnie, a przede wszystkim bezpiecznie.

 

Nazywam się Kasia Krzywicka i jestem adwokatem

Jestem absolwentką programu dotyczącego ochrony prywatności i danych osobowych na Uniwersytecie w Maastricht, szkoły prawa amerykańskiego – Chicago-Kent College of Law, Illinois Institute of Technology Chicago-Kent College of Law, Illinois Institute of Technology oraz Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego.

Obecnie uczestniczę w specjalistycznym programie, skupiającym się na prawie konkurencji i ekonomii (LL.M). Prowadzą go Uniwersytet w Liege,  Uniwersytet Saint-Louis oraz Brussels School of Competition.

Od 5 lat jestem członkinią Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie. W 2017 roku zdałam adwokacki egzamin zawodowy.

Przez ostatnie 9 lat pracowałam i w kancelariach, i w korporacjach międzynarodowych. Tworzyłam umowy, oceniałam ryzyko prawne, doradzałam działom marketingowym, sprzedażowym, wspierałam podczas organizacji akcji promocyjnych, konkursów dla klientów,tworzyłam polityki dla korporacji, reprezentowałam spółki przed sądem oraz szkoliłam pracowników.

Prywatnie jestem szczęśliwą żoną i mamą. Mam słabość do dobrej kawy i filmów z salą rozpraw w tle. Od 3 lat mieszkam w Brukseli wspierając klientów z Polski i Belgii.

Pracuję w języku polskim i angielskim.

Zobacz moje CV –  https://www.linkedin.com/in/katarzyna-krzywicka/

 

Rekomendacje

Jola Szymańska – dziennikarka i youtuberka
 

Kasia Krzywicka jest autorką Polityki Prywatności na mojej stronie internetowej. Zawdzęczam jej także wiele bezcennych wskazówek, dotyczących ochrony własności intelektualnej oraz ochrony danych osobowych. Jej otwartość, rzetelność i konkretność od razu zrobiła na mnie wrażenie. Współpraca z Kasią to nie tylko czysta przyjemność, ale też okazja do do zainspirowania się jej profesjonalizmem.

Joanna Rułkowska – serwis Prawo Mamy
 

Jestem wdzięczna Pani Kasi za wyjaśnienia i odpowiedzi na wiele pytań, dot. nie tylko polityki prywatności, ale też np. wykorzystywania zdjęć z banków fotografii. Praca profesjonalna, na wysokim poziomie i wykonana w terminie. Polecam wszystkim. Choć sama jestem prawnikiem, to miałam ogromny problem z przygotowaniem polityki prywatności i niektórych dokumentów potrzebnych w mojej działalności dot. wykorzystania danych czy wizerunku. Dzięki pomocy Pani Kasi śpię spokojnie. Dziękuję.

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top